عاقبت بوتاکس مکرر
علت و درمان عرق زیاد
درمان چروک دورچشم
تزریق ژل برای درمان چروکهای عمیق صورت
کاشت مو به درد چه کسی میخورد؟
کندن بی اختیار موی سر کندن جوش جویدن ناخن
هایفو و تزریق ژل

عاقبت بوتاکس مکرر

آیا بدن ما نسبت به استفاده مکرر و طولانی از بوتاکس ( دیسپورت ) مقاوم میشود ؟
استفاده مکرر و طولانی از آنتی بیوتیک ها ایجاد مقاومت می کند بطوریکه پس از مدتی دیگر بدن ما به آن آنتی بیوتیک پاسخ نخواهد داد.اما خیلی از داروها برعکس آنتی بیوتیکها هستند.بدن ما نسبت به استفاده مدام و طولانی از آسپرین مقاوم نمیشود.بدن به آن عادت نمیکند . قرص آتروستاتین یک داروی پائین آورنده چربی خون است.مطالعات علمی نشان داده علاوه بر کاهش چربی استفاده طولانی آن اثرات مفیدی برای بدن خواهد داشت.در مورد بوتاکس هم ، قضیه عکس آنتی بیوتیک ها اتفاق می افتد . با استفاده مکرر ازبوتاکس بدن هر دفعه پاسخ بهتری به آن میدهد ، نیاز به مصرف آن کاهش یافته و فواصل تزریق طولانی میشود . برخی از مراجعین می پرسند حالا که من بیست و پنج یا سی سال دارم از الان بوتاکس ( دیسپورت ) استفاده کنم ، در آینده چه خواهد شد . آیا تزریق بوتاکس روند پیری پوست را تسریع خواهد کرد ، آیا اگر یکبار بزنم و دیگر نزنم بعد از آن پوست من دچار افتادگی خواهد شد . خیر

حتی اگریک نفر یکبار بوتاکس بزند و دیگر تکرار نکند ، اگر چه بعد از چهار ماه انقباض عضله باز میگردد اما مثل اول نخواهد بود وصورت فردی که تزریق بوتاکس داشته از اول بهتر خواهد بود.روند پیری پوست به دوعامل اساسی مربوط است :
1) ژنتیک
2) آفتاب
البته استرس و سیگار هم روند پیری پوست را تسریع میکند . از بین این عوامل ژنتیک از همه مهمتر است.یعنی روند شل شدن و افتادگی پوست ، در اصل جنبه ژنتیک داشته و با روشهای جوانسازی پوست تسریع نمیشود.ورزش برای سلامتی مفید است.مگر با ورزش کردن و فعالیت فیزیکی روند سلامتی آسیب می بیند؟


آدرس مطب : تهران بلوار مرزداران روبروی قنادی ماه بانو پلاک 184 ساختمان ایمان طبقه چهارم شرقی واحد 17
تلفن : 44266077 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :