دکتر محمد شیزرپور

متخصص پوست و مو


معرفی امکانات مطب

گرفتن وقت

آدرس وتلفن مطب

زاویه فک

متأسفانه تبلیغات گسترده در فضای مجازی برای درست کردن زاویه فک با تزریق ژل وجود دارد .برای انجام این کار ارزیابی دقیق صورت وتوجه به سن و جنس بسیار ضروری است .صورت ایده آل در جنس مؤنث صورت قلبی شکل و در جنس مذکر مربعی شکل است .

در شکل زیر هر چه زاویه حادتر باشد ،صورت شکل مربعی می گیرد و برای یک خانم خوشایند نخواهد بود. هر چه این زاویه را بیشتر کنیم صورت به شکل بیضی یا قلبی شکل نزدیک می شود .

البته در جنس مذکر هم باید مراقب باشیم حجم پایین صورت بیش از اندازه بالا نرود ؛یعنی باید مواظب بود صورت سنگین نشود و حجم صورت در پایین متمرکزنشود .

بنابراین برای درست کردن زاویه فک ارزیابی دقیق همه جوانب و توجه به جنسیت وسن هم مهم است. برای درست کردن زاویه فک استفاده از ژل یا بوتاکس و یا هر دو ضروری است .


آدرس مطب : تهران بلوار مرزداران روبروی قنادی ماه بانو پلاک 184 ساختمان ایمان طبقه چهارم شرقی واحد 17
تلفن : 44266077 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
زاویه فکسندرم متابولیک و پوستآکنه یا جوش غرور جوانیصفحه اصلیروشهای درمان جای جوشچه مقدار کرم؟پیامهای کاربرانریزش موبهترین پمادزخمروشهای علمی مقابله با پیانتخاب پاک کننده مناسب صسوالات پزشکیسایتهای دیگرلیزرهای خانگی برطرف کنندنکاتی در باره شیو کردنروش صحیح استفاده از کرم تافزایش تعریقاگزما والرژیهای پوستیآیا پوست شما حساس است؟پسوریازیس