جدیدترین درمان شلی وافتادگی پوست
کندن بی اختیار موی سر کندن جوش جویدن ناخن
راهنمای واکسیناسیون کرونا در بیماریهای پوستی
هایفو و تزریق ژل
درمان چروک دورچشم
تزریق ژل برای درمان چروکهای عمیق صورت
علت و درمان عرق زیاد

جدیدترین درمان شلی وافتادگی پوست

ازجمله تغییرات با گذشت سن،شلی وافتادگی پوست صورت است.معروف ترین درمان شلی و افتادگی پوست صورت عمل جراحی کشیدن پوست صورت است.اما این عمل درموارد شلی وافتادگی پیش رفته پوست کاربردداشته و درمراحل اولیه شلی وافتادگی پوست یعنی زیرپنجاه سال مناسب نیست.همچنین این عمل پرهزینه وپردردسراست.روش درمان غیرجراحی افتادگی وشلی پوست استفاده از دستگاههای RF یا رادیو فرکونسی است.اگربتوانیم بافت کلاژن زیرپوست را گرم کنیم،الیاف کلاژن جمع شده و پوست صورت سفت تر میشود.اما گرم کردن بافت کلاژن زیرپوست باید به نحوی باشد که سطح پوست آسیب نبیند.درعین حال گرما به اندازه کافی دربافت کلاژن زیرپوست ایجادشود تا نتیجه بخش باشد.

درروش RFاز امواج الکتریسیته با فرکانس بالا استفاده میشود.جریان برق خانگی جریانی متناوب با فرکانس پنجاه هرتز است. در روش RFاز امواج با فرکانس بالای یک مگاهرتز استفاده میشود.با این افزایش فرکانس دیگر برق گرفتگی ایجاد نخواهد شد.با تماس دوقطب مثبت و منفی دستگاه با پوست و برقراری جریان با فرکانس بالا عمل RFانجام میشود.بعلت مقاومت بالای بافت زیر پوستی و چربی زیرپوست نسبت به جریان عبوری در مقایسه با سطح پوست بیشترین گرما دزیرپوست ایجاد میشود. همچنین سطح پوست با استفاده ازژل خنک کننده خنک نگه داشته میشود.به این ترتیب با گرم شدن کلاژن زیرپوست پوست سفت تر و کشیده تر میشود.

اکنون با یک روش ابتکاری جدید جریان رادیو فرکونسی را دقیقا درمحل مورد نیاز یعنی زیرپوست برقرار میکنند.دراین روش یک شبکه چهل و نه عددی از سوزنهای نازک به عمق دو میلیمتر به درون پوست هدایت میشود.فقط سه دهم میلیمتر انتهای سوزن قابلیت عبورجریان را داشته و مابقی طول سوزنها عایق است. این سوزنها بسیار نازک بوده ورود آنها به پوست درد زیادی ایجاد نمی کنند. به این ترتیب جریان رادیوفرکونسی بین نوک سوزنها زیر پوست برقرار میشود. و گرمای مناسب برای انقباض کلاژن ایجادخواهدشد.

درحالی که سطح پوست گرم نشده و آسیب نمی بیند.علاوه براین ورود این شبکه سوزنی چهل و نه عددی به پوست، خود با یک مکانیسم دیگر به جوانسازی پوست کمک میکند.درمحل ورود این سوزنها ستونهایی از آسیب پوستی ایجاد شده و بلافاصله بدن با ترشح مواد ترمیم کننده شروع به باسازی این ستونهای آسیب دیده میکند.این پروسه بازسازی علاوه براینکه ستونهای آسیب پوستی ناشی از ورودسوزنها را ترمیم میکند به جوانتر شدن و بهتر شدن پوست نیز منجر میشود. با این روش آر اف فراکشنال سوزنی میگویند.


آدرس مطب : تهران بلوار مرزداران روبروی قنادی ماه بانو پلاک 184 ساختمان ایمان طبقه چهارم شرقی واحد 17
تلفن : 44266077 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

مهدی [ 1392-12-12 ]
ممنون عالی بود

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :